پالازو dell'Edilizia از Alessandria

این ساختمان در 4 طبقه طراحی شده است که دارای مساحت مفید 6000 متر مربع زیر بنا و 15000 هزار متر مربع پارگینگ و آزمایشگاه های خارجی می باشد .این ساختمان علاوه بر اینکه دفتر اتحادییه کارگران می باشد محلی است برای آموزش فناوری های جدید ساخت و ساز می باشد و همچون یک مدرسه برای کارگران جوان می باشد .این بنا دارای یک سالن بزرگ کنفرانس برای 250 نفر می باشد .

 

آسپیراسیون از این پروژه بود برای ایجاد یک ساختمان نمادین و به عنوان یک نماد از شیوه های پایداری و پیشرفت در ایتالیا. با استفاده از هر دو انرژی زمین گرمایی و تکنولوژی فتوولتاییک پالازو dell'Edilizia از Alessandria 100 ٪ از انرژی لازم برای زندگی و کار ساختمان تمام طول سال ارائه می کنند.مشخص ترین عنصر یک 50 متر برج های فتوولتائیک بلند ، نماد قدرتمند سبز که ساختمان را نقطه عطفی برای کل منطقه است.

 

/ 2 نظر / 82 بازدید
مینا

سلام از مطالبتون ممنونم منم رشته معماری هستم زود زد آپ کنید دوست داشتی به وبلاگ منم یه سر بزنید

پیمان یاری فرد

پیمان یاری فرد سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیزو گرامی سایت زیبا و جالب و همچنین خواندنی و مفیدی دارین امیدوارم که موفق باشین خوشحال می شم به ما هم سری بزنین و اگه دوست داشتین تبادل لینک کنین مرسی پیمان یاری فرد prjct.design@gmail.com http://peyman-ariana2009.blogfa.com